Arçelik Televizyon kumandası Simgesi

Arçelik Televizyon kumandası

ÜcretsizSürüm 2.0.8
3.5(1)2023-08-31
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

Arçelik Televizyon kumandası'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

TV izlemeyi seviyor ama evin her yerinde televizyonun uzaktan kumandasını aramaktan sıkıldın mı? Bir an olsun bile akıllı telefonundan ayrılamıyor musun? O zaman telefonunu her TV'ye uygun evrensel bir uzaktan kumandaya dönüştür.

İşlevler:

Uygulama, farklı markaların (LG, Samgung, Philips, Dell, Fujitsu, JVC, Nikai, Panasonic, Pioneer, Sony ve daha birçok) TV'leri için Android akıllı telefonunu kullanarak kanalları değiştirmene olanak tanıyan uzaktan kumandaya erişmeni sağlar.

Aktiviteler:

Belirli TV modellerini "Favoriler"e ekleyebilir ve bir dahaki sefere arama derdinden kurtulabilirsin. İhtiyacın olan model listede yoksa geliştiricilerle iletişime geçebilirsin.

Nasıl kullanılır:

Uygulamaya girdikten sonra kanalları değiştirmene, sesi açıp kapatmana ve TV'ni kontrol etmek için ihtiyacın olan diğer işlemleri gerçekleştirmene imkan tanıyan uzaktan kumandaya erişmek için listeden TV modelini seç.

Kontroller:

Uygulama, modern tarzda ilgi çekici bir arayüze sahip. Tüm eylemleri, dokunma komutlarıyla gerçekleştirebileceğin bir uzaktan kumandayı taklit ediyor.

Diller:

Türkçe.

Önerilenler:

Mobil cihazlarını kullanarak TV'lerinde kanal değiştirmek isteyen Android kullanıcıları için ideal.

Boyut:

11 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Arçelik Televizyon kumandası hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Cihaz hafızasında fazla yer kaplamaz.
Basit ve anlaşılır arayüz.

Olumsuz

Bazı cihazlarla uyumsuz.
Bir sürü reklam.
Bazı TV modelleri yok.

Faydalı İpuçları

TV modelini bulamadın mı veya herhangi bir cihazı kontrol etmek için evrensel bir uzaktan kumanda mı arıyorsun? O zaman Android telefonunu uzaktan kumandaya dönüştüren uygulamalar koleksiyonumuza göz at.