Metin2 Mobil APK Simgesi

Metin2 Mobil

ÜcretsizSürüm 11.0
4.0(24)2024-06-15
Güveni̇li̇r Oyun

Metin2 Mobil'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

İlk başta PC'ler için yapılan çevrimiçi bir MMORPG olan Metin2, artık Metin2 Mobile ile mobil cihazlarda. Oyunda, hayvan ve insanları şeytani yaratıklara dönüştürebilen kötü güçlü Metin taşları tarafından yok edilen bir dünyada savaşacaksın.

Nasıl Oynanır:

İlk önce savunacağın sınıfı (Savaşçı, Şaman, Ninja, Sura veya Lycan) ve oyun modunu seç. Rakiplerinle savaş. Silahlar, özel kıyafetler ve diğer hayatta kalma eşyaları toplayarak envanterini genişlet. Oyunda, ipucu, eşya ve silah almak için diğer karakterlerle sohbet et.

Oyun Ayarları:

Çevrimiçi çok oyunculu modda, düellolara katılabilir veya diğer rakiplerle savaşabilirsin.

Grafikler:

Mobil versiyon, köyler, arenalar, çöller ve ormanlardan esinlenilen çeşitli haritalarla daha modern ve düzgün bir görünüme sahip.

Kontroller:

Arayüzün yanlarında bulunan dokunma komutlarını kullanarak oyunu kolayca kontrol edebilirsin.

Arayüz dili:

İngilizce.

Boyut:

11 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

APK

Sık sorulan sorular

Metin2 Mobile'da silahları yükseltmenin en iyi yolu ne?

Metin2 Mobile'da yükseltme taşlarını kullanarak silahları yükseltebilirsin. Bu taşları, canavarlarla savaşarak veya etkinliklerden elde edebilirsin. Bunları oyun içi mağazadan da satın alabilirsin. Silah seviyen için uygun yükseltme taşlarını kullandığından emin ol.

Ruh taşları nedir ve bunları Metin2 Mobile'da nasıl kullanabilirim?

Ruh taşları, Metin2 Mobile'da karakterinin istatistiklerini ve yeteneklerini artırmak için kullanılabilen özel ögeler. Bu taşları savaşlardan, görevleri tamamlayarak veya oyun içi mağazadan satın alarak elde edebilirsin. Bunları kullanmak için karakter menüsünden Augment seçeneğine gir, kullanmak istediğin ruh taşını seç.

Metin2 Mobile'da nasıl para kazanabilirim?

Metin2 Mobile'da canavarlarla savaşarak, görevleri veya etkinlikleri tamamlayarak ve takas pazarındaki diğer oyuncularla eşya alışverişi yaparak para kazanabilirsin. Ayrıca deneyim bonuslarından veya envanterindeki işe yaramayan eşyaları satarak da para kazanabilirsin.

Metin2 Mobile'da deneyim seviyemi nasıl yükseltebilirim?

Deneyim seviyeni artırmanın en iyi yolu görevleri tamamlamak, canavarlarla savaşmak ve günlük aktiviteleri yapmak. Ayrıca birlikte savaşmak ve deneyim bonusları almak için gruplara katılabilirsin.

Metin2 Mobile'da envanterimi nasıl yönetebilirim?

Metin2 Mobile'da artık kullanmadığın eşyaları satarak, kaldırarak veya depolama alanını genişleterek envanterini yönetebilirsin. Oyundan kazandığın parayı daha fazla envanter slotu satın almak için de kullanabilirsin.

Geliştiricinin açıklaması

Metin2 Mobil hoşunuza gitti mi?

4 oy / 2 Beğendikleri

Olumlu

Net grafikler.  
İlginç bir hikaye.
Arkadaşlarınla oynamak için mükemmel.

Olumsuz

Kesintiz bir İnternet bağlantısı şart.