Disney+ Simgesi

Disney+

ÜcretsizSürüm 3.3.0-rc7
4.4(7)2024-06-14
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

Disney+'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

Disney+, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic tarafından yapılan filmlere, dizilere ve belgesellere sınırsız erişim sağlayan yeni bir Android uygulaması.

İşlevler:

Uygulama sayesinde klasik filmlere ve TV dizilerine sınırsız erişime sahip olursun. 7 yaş altı çocuklara yönelik özel programlama, sınırsız indirme ve hesap başına yedi profil oluşturabilme gibi özelliklere sahip.

Nasıl kullanılır:

Film, dizi ve belgesel izlemek için Disney+ tarafından sunulan hizmete abone olmalısın. Aynı anda dört cihaza içerik akışı yapmak mümkün. Profilini avatarlarla özelleştirilebilirsin.

Diller:

İngilizce.

Boyut:

60 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

Disney+'ı TV'de yayınlamak için Android cihazımı kullanabilir miyim?

Evet, bir Chromecast veya başka bir uyumlu yayın cihazı kullanarak Disney+'ı TV'nde yayınlayabilirsin. Disney+ uygulamasını aç, izlemek istediğiniz filmi seç ve yayın simgesine dokun.

Disney+ aboneliğimi Android'de nasıl iptal edebilirim?

Android'de Google Play Store'u aç, ekranın sol üst köşesindeki Profil resmine dokun, "Ödemeler ve Abonelikler" bölümünü aç, "Abonelikler"e gir. Disney+ aboneliğinizi bul ve üzerine dokun. "Aboneliği İptal Et" seçeneğine tıkla ve talimatları izley. İptali onayla. Aboneliğini iptal ettikten sonra geçerli fatura döneminin sonuna kadar Disney+'a erişimin devam edecek.

Android'de Disney+ alternatifleri nelerdir?

Android'de Disney+ alternatiflerinden bazıları şunlardır: Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Max, Peacock ve Crunchyroll.

Disney+'ı Android'de kullanmak için abone olmam gerekir mi?

Evet, Disney+ uygulamasını kullanmak için abone olman gerekir. Uygulamadan veya Disney+ web sitesinden ödeme yapabilirsin.

Disney+ internetsiz Android'de izleyebilir miyim?

Evet, film ve dizileri çevrimdışı izlemek için Android cihazına indirebilirsin. Bunu yapmak çok kolay: Film başlığının yanındaki indirme simgesine dokun.

Geliştiricinin açıklaması

Disney+

GÜVENİLİR Uygulama

Disney+ hoşunuza gitti mi?

2 oy / 2 Beğendikleri

Olumlu

Disney ve Marvel klasiklerini sunmanın yanı sıra orijinal içerikler ve yayınlar sağlıyor.
0-7 yaş arası çocuklar için özel bir program sunar.
Film ve dizilerin sınırsız indirilmesine izin verir.

Olumsuz

Android'in tüm sürümleriyle uyumlu değil.