Top War: Battle Game Simgesi

Top War: Battle Game

ÜcretsizSürüm 1.472.0
2.9(1)2024-06-12
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Top War: Battle Game'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Heyecan verici bir strateji savaşı olan Top War: Battle Game'de gerçekten dünyada bir lord ol! Tüm insanlığa hakim olmak için dünyanın her yerinden oyuncularla savaş ve en güçlü düşmanlara meydan oku.

Nasıl Oynanır:

Emrin altında koca bir ordun olacak. Ordunu talim ettirmekle kalmayacak, güçlü ordunu yönetecek elit askerler toplayacak, tanklar, gemiler ve askeri uçaklarla ordunu donatarak savaşa katılacaksın. Hedefine hızlı bir şekilde ulaşmak için diğer oyuncularla ittifak da kurabilirsin.

Grafikler:

Kendini gerçekten savaş alanında hissetmeni sağlayacak iyi tasarlanmış grafiklerle seni memnun edecek. Savaşlar sırasında stratejik olarak düşünüp kararlar verebileceksin.

Oynanış:

Oyunun ilk aşamaları oldukça basit gelebilir ancak oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artacağından yeteneklerini geliştirmen gerekecek.

Boyut:

1557 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

Top War: Battle Game ücretsiz mi? 

Evet, Top War: Battle Game'i cihazına ücretsiz olarak indirebilirsin. Ancak bazı ögeler için oyun içi satın alma sunuyor.

 

Top War: Battle Game'de hızlı bir şekilde nasıl seviye atlanır? 

Top War: Battle Game'de hızlı bir şekilde seviye atlamak için oyuna her gün giriş yaptığından, radar kamyonundaki tüm görevleri tamamladığından emin ol.

 

Top War: Battle Game ne zaman çıktı?

Top War: Battle Game, 16 Ocak 2020'de piyasaya çıktı ve o günden beridir de Google Play Store'dan indirilebilir durumda.

 

Top War: Battle Game PC'de oynanır mı?

Evet, Top War: Battle Game'i emülatörler kullanarak PC'de oynayabilirsin. BlueStacks, NoxPlayer ve LDPlayer gibi popüler Android emülatörlerini kullanarak oynamayı deneyebilirsin.

 

Top War: Battle Game çocuklar için uygun mu? 

Top War: Battle Game, 7 yaş ve üzeri çocuklar için önerilir. Ancak genç oyuncuların yetişkin gözetiminde oynaması tavsiye edilir.

 

Geliştiricinin açıklaması

Top War: Battle Game hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Sık sık yapılan güncellemeleriyle seni memnun edecek.

Olumsuz

Bazı içeriklere erişmek için para ödemen gerekebilir.

Faydalı İpuçları

Bu videoyu izleyerek oyundaki binalar hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

En son Android Haberleri
Daha fazla

Android’de oynaman gereken en iyi gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunları
Hızlı ve akılcı kararlar vermen gereken, aksiyon dolu oyunları seviyor musun? O zaman kendini tam bir lider gibi hissedeceğin
Daha fazla oku