Wartune Ultra Simgesi

Wartune Ultra

ÜcretsizSürüm 2.2.1.9
4.9(1)2024-05-07
Güveni̇li̇r Oyun

Wartune Ultra'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Wartune Ultra, ünlü web tabanlı MMORPG oyun Wartune'un resmi mobil versiyonu. Oyunda amaç bir lord olarak kendi şehrini kurup kötülerle ve karanlık güçlerle savaşarak insanlığı kurtarmak.

Nasıl Oynanır:

Oyuna kendi karakterini ve özelliklerini seçerek başla. Verilen basit görevleri tamamlayarak ilerle. Kendi şehrini kurmaya başla. Askeri üsler ve ordun için gerekli diğer binaları kurmaya devam et. Ordunu geliştirmeyi ve büyütmeyi unutma! Çeşitli kaynakları toplaman gerekecek. Gerçek zamanlı savaşlara katıl, rakiplerine ve amansız canavarlarla mücadele et.

Oyun Ayarları:

Oyunu çok oyunculu olarak oynayabilir ve gerçek zamanlı savaşlara katılabilirsin.

Grafikler:

Oyun karikatürize tarzda canlı ve rengarenk 3D grafiklerden oluşuyor. Fantastik bir dünya haritasına sahip oyunda senaryolar çeşitlendirilmiş. Animasyonlardaki akıcılık oyunun tarzına ve hızına uygun olarak hazırlanmış.

Sesler:

Oyun senaryoya göre değişen fon müziklerine sahip. Savaşlarda daha hareketli müzikler varken şehrine veya menüye döndüğünde müzikler sakinleşiyor. Ses efektleri savaş atmosferini oldukça iyi yansıtıyor.

Oynanış:

Oyun, rol yapma, strateji gibi farklı ögeleri iyi bir şekilde harmanlıyor. Çok oyunculu moda sahip olması, diğer oyuncularla ittifak kurmaya imkan tanımasıyla daha rekabetçi hale geliyor. Çeşitli etkinlikler ve görevler de oyunda yer alıyor. Karakterini, ordunu ve şehrini geliştirmen gerekiyor.

Kontroller:

Oyunu el hareketlerini yardımıyla kontrol edebilirsin. Ekrandaki mevcut düğmelere dokunarak silahları kullanabilir, parmağını ekranda kaydırarak karaketerini ilerletebilirsin.

Arayüz dili:

İngilizce.

Boyut:

121 MB

İşletim sistemi:

Android

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Oyun diğer dillerde de mevcut

Wartune Ultra hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Gerçek zamanlı savaşlar.
İttifak kurabilme.
İlgi çekici fantastik bir dünya ve görsellik.

Olumsuz

Hafızada fazla yer kaplıyor.
Oyun içi satın almalar var.

Faydalı İpuçları

Oyunun neler vadettiğini ve nasıl oynandığını görmek istersen bu videoyu izleyebilirsin.