VK Simgesi

VK

ÜcretsizSürüm 8.79
3.8(42)2024-06-12
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

VK'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

VK web sitesi, son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir Rus sosyal ağı. Mobil sürüm, web sitesinin kaynaklarını cep telefonları ve tabletler aracılığıyla kullanmana imkan tanıyor.

İşlevler:

Kişisel bir profil aracılığıyla etkileşim kurup yeni arkadaşlar edinmek; topluluklar, haberler, oyunlar bulmak mümkün.

Aktiviteler:

VK'nın farkı, Facebook ve eski Orkut'ta çalışan özellikleri dahil etmesi. Topluluklara katılabilir,  mesajlaşabilir ve diğer içeriklere bakabilirsin.

Nasıl kullanılır:

Bir kullanıcı hesabı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra menüyü açmak için logoya (VK) dokunman ve istediğin eylemi seçmen yeterli. Ekrana basit dokunuşlarla seçimlerini yapabilirsin.

Diller:

İngilizce.

Önerilenler:

Sosyal ağlarla ilgilenen 12 yaş üzeri kullanıcılar için uygundur.

Platform:

Google Play, iOS Store.

Boyut:

118 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

VK'nin sahibi kim?

Uygulamanın sahibi VK Company Limited şirketi. Nihai hakim pay sahipleri ise sırasıyla Gazprom tarafından kontrol edilen Sogaz ve Gazprombank.

VK'de telefon numarasına göre bir kişi nasıl bulunur?

Ayarlara gir, Hizmetler bölümünü aç. Arkadaşlar > Arkadaş Ekle yolunu izle. Arkadaşları İçe Aktar" bölümünde Kişileri seç. Açılan listede "Kişiler" bölümünde, rehberinde kayıtlı olan ve VK kullanan tüm kişiler listelenecek.

VK aboneliği nasıl iptal edilir?

Abonelikler & Ödemeler bölümüne gir. Kartım başlığının yanındaki ••• düğmesine tıkla ve Aboneliği İptal Et seçeneğine dokun.

VK Votes bir başkasına nasıl gönderilir?

Platformun para pirimi olan Votes bir başka kişiye aktarılamaz. Bu özellik dolandırıcılık riskine karşı 2018 yılında kaldırılmıştır. Ancak arkadaşlarına hediyeler ve çıkartma paketleri gönderebilirsin?

VK'de arkadaş listemi nasıl gizlerim?

Ayarlar > Gizlilik > Arkadaşlarım ve Takip Ettiklerim Listemde Kimler Görünüyor yolunu izle. Tüm Arkadaşlar seçeneğini tıkla. Ardından gizlemek istediklerinin yanındaki kutuları işaretle veya görünmesini istediklerinin kutularındaki işareti kaldır

VK şifresi nasıl kurtarılır?

Giriş düğmesinin sağında bulunan "Parolanı mı unuttun?" seçeneğine tıkla ve talimatları uygula. İkinci seçenek olarak connect.vk.com/restore adresinden şifreni kurtarmayı dene.

Geliştiricinin açıklaması

VK

GÜVENİLİR Uygulama

VK hoşunuza gitti mi?

9 oy / 8 Beğendikleri

Olumlu

arayüz, Android cihazlarda bilgisayarda olduğundan daha iyi çalışır.

En son Android Haberleri
Daha fazla

Vk, Digg Gibi En İyi Facebook Alternatifleri
Artık Facebook kullanmak istemiyor ama sosyal ağlardan da kopmak istemiyorsan, işte sana en iyi Facebook alternatifleri, bu
Daha fazla oku