Süt Peşinde APK Simgesi

Süt Peşinde

ÜcretsizSürüm 1.1.41
4.4(5)2023-10-25
Güveni̇li̇r Oyun

Süt Peşinde'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Süt Peşinde, sonsuz koşu özelliği taşıyan bir arcade oyun. Oyunda amaç olabildiğince çok aromalı kutu süt üretmek. Bunun için engellere ve meyvelere dikkat etmelisin.

Nasıl Oynanır:

Başlata basarak oyuna giriş yap. Raylarda ilerleyen bir kutu sütü kontrol edeceksin. Kutu sütün üstündeki aroma (çilek, muz, çikolata) seçeneğine göre gelen meyve ve içerikleri topla. Üst barda yeterli miktarda aroma topladığında kutu sütün tamamlanacak ve yeni bir aromalı süt oluşturmaya başla. Raylara ve önüne çıkan engellere dikkat ey.

Oyun Ayarları:

Oyuna Google Play Game ile giriş yaparak diğer oyunculara ve arkadaşlarına meydan okuyabilir, liderlik ve puan tablosunu inceleyebilirsin.

Grafikler:

Oyun çocukların ilgisini çekecek rengrarenk görsellere sahip. Gerçekçi 3D kutu süt ve meyveler yer alıyor. Senaryo bir köyden ve çiftlikten ilham alınarak oluşturulmuş pastoral bir havaya sahip. Animasyonlar oyunun havasına uygun. 

Sesler:

Oyun doğadan ilham alan seslerin yanı sıra sevinç, başarı gibi ses efektlerine de sahip.

Oynanış:

Çok eğlenceli bu sonsuz koşu oyunu, çocuklar için kolay bir oynanışa sahip. Düellolar ve arkadaşlara meydan okuma oyunu daha heyecanlı hale getiriyor.

Kontroller:

Dokunmatik arayüzde kutuyu parmağını sağa sola kaydırarak hareket ettirebilirsin.

Arayüz dili:

Türkçe.

Platform:

Google Play, iOS Store.

Boyut:

35M

İşletim sistemi:

Android

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

APK

Geliştiricinin açıklaması

Oyun diğer dillerde de mevcut

Süt Peşinde hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Kolay oynanış.
Hafızada fazla yer kaplamıyor.

Olumsuz

Özelleştirme seçeneği bulunmuyor.

Faydalı İpuçları

Oyun başlangıçta bir öğreticiye sahip. Ancak oynanışı hakkında fikir edinmek istersen bu oyun videosunu bakabilirsin. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsan en iyi koşu oyunları koleksiyonunu hemen incele.