NordVPN: private & secure VPN Simgesi

NordVPN: private & secure VPN

ÜcretsizSürüm 7.1.0
4.5(5)2024-06-12
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

NordVPN: private & secure VPN'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

NordVPN, İnternet'te güvenli ve anonim olarak gezinmene imkan tanıyan, verilerini ve gizliliğini koruyan bir VPN hizmeti.

İşlevler:

Uygulama, trafiği şifreleme ve IP adresini gizleme seçeneği ile 60'tan fazla ülkedeki binlerce sunucuya cihazının bağlanmasına olanak tanır.

Aktiviteler:

Ayrıca ülkende bulunmayan içeriğe erişme ve reklamları engelleme özellikleri de sahip. Ek olarak uygulama, İnternet'te gezinirken daha az veri tüketecek şekilde optimize edilmiş.

Diller:

Türkçe.

Platform:

Google Play, iOS Store.

Boyut:

83 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

NordVPN'i kaç cihazda kullanabilirim?

NordVPN hesap başına 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. Bu da aynı anda 6 farklı cihazda kullanabileceğin anlamına gelir.

NordVPN'in maliyeti nedir?

NordVPN'in maliyeti, seçtiğiniz abonelik planına bağlı. Fiyatlar , aboneliğin süresine ve mevcut olabilecek promosyon tekliflerine bağlı olarak aylık 3,71 USD ila 11,95 USD gibi bir maliyete sahip.

NordVPN aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

NordVPN aboneliğini iptal etmek için, NordVPN web sitesinde hesabına giriş yap. Hizmetlerim bölümüne gir, Aboneliği İptal Et seçeneğine tıkla ve ekrandaki talimatları izle. Yardıma ihtiyacın olursa NordVPN müşteri desteği ile iletişime geçebilirsin.

NordVPN iyi mi?

Evet, NordVPN mükemmel bir VPN servis sağlayıcısı olarak kabul edilir. Güçlü şifreleme protokolleri kullanır ve kullanıcı gizliliğini korumak için katı bir kayıt tutmama politikasına sahip. Ek olarak, NordVPN kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve kullanıcılarına iyi bir müşteri desteği sağlar.

NordVPN güvenli ve güvenilir bir VPN servis sağlayıcısı mı?

Evet , NordVPN çok güvenli bir VPN sağlayıcısı olarak kabul edilir. Güçlü şifreleme protokolleri kullanır ve kullanıcı gizliliğini korumak için sıkı bir kayıt tutmama politikası uygular.

Geliştiricinin açıklaması

NordVPN: private & secure VPN hoşunuza gitti mi?

3 oy / 3 Beğendikleri

Olumlu

Çok az mobil veri tüketir.
İnternet'te daha güvenli bir şekilde gezinmeni sağlar.
İlgi çekici ve kullanımı kolay arayüz.
Hafızada az yer kaplar.
Birçok kullanışlı özellik sunar.  

Olumsuz

Ücretsiz sürüm biraz sınırlı.

Faydalı İpuçları

NordVPN, ücretsiz Wi-Fi bağlantılarında veri hırsızlığını önlemek için ideal bir araç. Nasıl çalıştığını görmek için bu videoyu (İngilizce) izleyebilirsin.