WPSApp Simgesi

WPSApp

ÜcretsizSürüm 1.6.69
4.2(96)2024-02-12
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

WPSApp'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

WSPApp, ağları algılayıp güvenli ya da savunmasız olup olmadıklarını tespit ederek Wi-Fi ağı şifresinin güvenli olduğunu doğrulamana yardımcı olur.

İşlevler:

Uygulama, ağları otomatik olarak algılar ve kırmızı ile hangilerinin güvenli olduğunu yeşil ile de savunmasız olanları gösterir.

Nasıl kullanılır:

Telefonunun GPS'ini etkinleştirmeni istedikten sonra WSPApp sana kullanılabilir ağları gösterir ve uygulama içinden bağlanmanı sağlar.

Platform:

Android akıllı telefon veya tabletler.

Boyut:

8 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

WPSApp Wi-Fi ağını güvenli hale getirebilir mi?

WPSApp, doğrudan Wi-Fi ağ koruması sağlamaz, ancak ağında WPS protokolüne ve güvenlik açığına sahip olup olmadığını belirlemene olanak tanır. Ağının savunmasız olduğunu fark edersen yönlendiricindeki WPS özelliğini devre dışı bırakmalı ve güçlü bir Wi-Fi şifresi kullanmaya başlamalısın. Ayrıca WPA2 veya WPA3 şifrelemesini etkinleştirmen gerekir.

WPSApp kullanmak yasal mı?

Evet, kendi Wi-Fi ağının güvenliğini kontrol etmek için WPSApp'i kullanmak tamamen yasal. Lütfen aracın yalnızca kendi ağlarını analiz etmek için veya ilgilendiğin ağ sahibinin izniyle kullanabileceğini unutma.

WPSApp'ın alternatifleri nelerdir?

Şu uygulamalardan birini deneyebilirsin: WiFi WPS WPA Tester, AndroDumpper, WiFi Warden, WiFi Dumpper ve çok daha fazlası.

WPSApp PC'de çalışır mı?

Evet, uygulamanın PC veya Mac sürümünü indirebilir ve aynı amaçla bilgisayarında kullanabilirsin.

WPSApp Android için Ücretsiz mi?

Evet, WPSApp'i AndroidListe'den indirilebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsin. Ancak uygulama içi satın almalar ve parayla kapatılabilen reklamlar içerir.

WPSApp Wi-Fi şifrelerini kırabilir mi?

Hayır, WPSApp Wi-Fi şifrelerini kırmak için tasarlanmamıştır. Görevi, kendi Wi-Fi ağının güvenliğini kontrol etmek ve WPS protokolünün savunmasız olup olmadığını belirlemektir. Bu, WPS ile ilişkili potansiyel riskleri anlamanıza ve ağının güvenliğini sağlamak için uygun adımları atmana yardımcı olur.

Geliştiricinin açıklaması

WPSApp

GÜVENİLİR Uygulama

WPSApp hoşunuza gitti mi?

28 oy / 24 Beğendikleri

Olumlu

Söz verilenleri sunar.
Etkin ve kapsamlı arayüz.
Ücretsiz bir uygulama.

Olumsuz

Bazı cihazlar ile uyumlu değildir.

En son Android Haberleri
Daha fazla

Android İçin En İyi 5 Wi-Fi WPS WPA Tester ile Kablosuz Ağını Koru
Kablosuz ağın güvende mi? Yoksa çoktan Wi-Fi hacklendi mi? Android’de ağının zayıf noktalarını belirleyebilen Wi-Fi WPS WPA
Daha fazla oku