Car Parking Multiplayer Simgesi

Car Parking Multiplayer

ÜcretsizSürüm 4.8.18.3
4.5(6)2024-06-04
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Car Parking Multiplayer'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Araba park etmeyi sever misin? ok oyunculu büyük bir açık dünyada becerilerini geliştirmeye ne dersin! En havalı manevraları ve tehlikeli hareketler yapmayı öğren, yayalara dikkat et, başka arabalara çarpmamaya çalış. Diğer oyuncularla sohbet et ve yeni arkadaşlar edin.

Nasıl Oynanır:

Esas görevin, her biri aracını zamanında işaretli alana park etmek, trafik kurallarına uymak, diğer arabalara, bariyerlere ve konilere çarpmamak. Ayrıca süre sınırlamasını uyarak 86 seviyeyi tamamlaman gerekiyor.

Oyun Ayarları:

Seviyeleri arabanı doğru yere park ederek geçebilir veya kendini herhangi bir kısıtlama ve kuralın olmadığı serbest sürüş modunda deneyebilirsin. Böylelikle şehri tanıyabilir ve araba satın almak için gereken parayı da kazanabilirsin. Ayrıca yeni yerler ve karakterler de açabilirsin.

Grafikler:

Oyunda iç kısımları dahi detaylandırılmış 50'den fazla araba var. Oyundaki mekanlar, gerçekçiliği ve parlak renkleri ile oldukça tatmin edici.

Kontroller:

Aracını kontrol etmek için sanal direksiyon, gaz, fren ve debriyaj pedallarını ve düz bir vites kutusunu kullan. Ayrıca nerede olduğunu daha iyi görmek için kameralar arasında hızlıca geçiş yapabilirsin.

Arayüz dili:

İngilizce.

Boyut:

995 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Car Parking Multiplayer hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Şehrin etrafında serbestçe dolaşabilirsin.
Diğer oyuncularla iletişim kurabilirsin.
Modifiye edebileceğin araçlardan oluşan geniş bir seçki.
Çeşitli oyun modları ve birçok heyecan verici seviye.
Çok oyunculu yarışlara katılabilme.

Olumsuz

Bir sürü reklam var.
Ücretli içerik mevcut.

Faydalı İpuçları

Car Parking Multiplayer'da daha hızlı bir şekilde başarılı olmana yardımcı olacak yararlı ipuçları için bu videoyu izleyin.