Vanced microG for OGYT APK Simgesi

Vanced microG for OGYT

ÜcretsizSürüm 0.2.4-105-gf289a13-dirty
4.0(1)2024-05-18
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

Vanced microG for OGYT'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

microG for OGYT, lineageOS veya aospExtended gibi Android işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarda Google Play Hizmetlerine alternatif olarak geliştirilmiş açık kaynaklı bir uygulama. Bu uygulama, Google Play Hizmetleri gerektiren uygulamaları kullanmak isteyen ancak Google hizmetlerini kullanmak istemeyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

İşlevler:

Google hesabı kimlik doğrulaması, kişi ve takvim senkronizasyonu, konum ve push mesajlaşma hizmetleri gibi özellikler sunar. Resmi Google Play Hizmetlerini yüklemene gerek kalmadan Google Haritalar, YouTube, Gmail, Hangouts gibi Google Play Hizmetleri uygulamalarını kullanmanı sağlar.

Aktiviteler:

microG for OGYT, kapsamlı izinler gerektiren veya kullanıcı gizliliğini ve veri korumasını olumsuz etkileyebilecek uygulamaları yükleme ihtiyacını ortadan kaldırarak Android cihazların güvenliğini artırmak için de kullanılabilir.

Nasıl kullanılır:

Uygulamayı indirip aç. Google Hesabı kimlik doğrulaması, kişi ve takvim senkronizasyonu veya konum gibi kullanmak istediğin hizmetleri etkinleştir.

Kontroller:

Uygulama, dokunma komutlarıyla kontrol edilen basit ve anlaşılır bir arayüze sahip.

Diller:

İngilizce.

Önerilenler:

Google hesabı kimlik doğrulaması, kişi ve takvim senkronizasyonu veya konum gibi Google hizmetlerini kullanmak isteyen ancak Google Play Hizmetlerini kullanmak istemeyen kullanıcılara özellikle önerilir.

Boyut:

2 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

APK

Vanced microG for OGYT hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Kullanıcı dostu.
Kullanışlı bir uygulama.

Olumsuz

Tüm cihazlarda çalışmaz.

Faydalı İpuçları

microG for OGYT'nin Google Play Hizmetlerine mükemmel bir alternatif olmadığını ve bazı uygulamalarla uyumsuz olabileceğini unutmamak gerekir.
Uygulamayı kullanmadan önce lütfen mevcut tüm bilgileri ve ayarları dikkatlice oku.
En son özelliklerden ve güvenlik iyileştirmelerinden yararlanmak için microG for OGYT uygulamasını mevcut en son sürüme güncelle.