Clash of Clans Simgesi

Clash of Clans

ÜcretsizSürüm 16.253.35
4.5(70)2024-06-16
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Clash of Clans'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Clash of Clans, klanını zafere ulaştırman gereken destansı çevrimiçi bir savaş ve strateji oyunu. Kendi köyünü kurduktan sonra binalar, kışlalar ve farklı ögelerle geliştirmelisin. Güçlü nbir ordu kurup savunma ve saldırı stratejileri belirleyip diğer klanlarla savaşmalı ve hakimiyetini perçinlemelisin.

Nasıl Oynanır:

İlk olarak köyünü inşa etmekle başla. Kaynak olarak altın ve iksir madenleri oluştur. Belediye binanı geliştirerek yeni yapıların kilidini aç. Kışlanı kur ve askeri birliklerini oluştur, zamanla askerlerini eğit ve yükselt. Yeteri kadar güçlendiğinde ganimet toplamak için diğer klanlara saldır. İstersen diğer klanlarla ittifaklar kurabilirsin.

Oyun Ayarları:

Klan Savaşları Ligi'ne dahil olabilir, dostluk maçlarına ve özel etkinliklere katılabilirsin. Hikaye modunda oynayabilir, İnşaatçı Üssü'ne girerek gizemli ve yeni binalarla dolu bir dünyayı keşfedebilirsin.

Grafikler:

Kendine has 3D karakterler ve senaryolar klasik strateji oyunlarını anımsatıyor. Renkçe zengin grafikler akıcı animasyonlar ile destekleniyor. 

Sesler:

Seni oyunun havasına kaptıracak ses efektlerine sahip. Tekrarlayıcı olabileceği için ses efektlerini kapatabilirsin.

Oynanış:

Bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip. Özellikle klanlara katılarak arkadaşlarınla birlikte mücadele edebilirsin. Köyünü geliştirmen zaman olacağı için uzun süre oynaman gerekiyor.

Kontroller:

Envantere ulaşmak, binaları seçmek, savaşmak gibi pek çok kontrolü arayüzde el hareketlerini kullanarak yapabilirsin. Parmağını istediğin ögeye dokunarak kontrol edebilirsin.

Arayüz dili:

Türkçe.
 

İçerik Derecelendirmesi:

13 yaş ve üzeri olanlar oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Platform:

Android 4.1 ve üzeri.

Karakterler:

Yeni karakterler ile oyun güncellenmeye devam ediyor. Bıyıklı Barbarlar, büyücüler, Volkaire, Golem, cadı, dev, yaban domuzu binicisi gibi pek çok karakter ve kahraman var.

Boyut:

359 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Sık sorulan sorular

Clash of Clans'ta isim nasıl değiştirilir

Ekranın sağ alt köşesindeki Ayarlar simgesine tıkla. Hesap > İsim Değiştirme bölümüne git. Metin alanına yeni bir isim gir. Devam düğmesine tıkla ve işlemlerini onayla. Lütfen adını yalnızca 60 günde bir değiştirebileceğini unutma!

Clash of Clans bilgisayarda oynanır mı?

Evet, popüler Android emülatörlerinden biri olan BlueStacks, NoxPlayer veya LDPlayer ile bilgisayarda Clash of Clans oynayabilirsin. Bilgisayarına Android emülatörü indirip yükle ve başlat. Arından Google hesabına giriş yaparak yapılandır. Emülatörde Google Play'e gir ve Clash of Clans için arama yap. Emülatöre Clash of Clans'ı yükle ve oyunu başlat.

Clash of Clans'ta lokasyonlar nasıl değiştirilir?

Clash of Clans'ta lokasyonları manuel olarak değiştiremezsin. Bunlar sezona veya etkinliklere göre otomatik olarak güncellenir. Örneğin, Cadılar Bayramı sırasında köyün ürkütücü ve kasvetli dekorasyonlara sahip olacak; Yılbaşında karlı ve şenlikli olacak.

Clash of Clans'ta evcil hayvan nasıl edinilir?

Kahramanlarla eşleştirilebilen bir birlik sınıfı hayvanların kaldığı askeri bina hayvan barınağına gitmen gerekiyor. Hayvan Barınağı, Belediye Binası 14. seviyeye yükseltildiğinde açılır.

Clash of Clans'ta en iyi birlikler hangileri?

Birliklerin etkinliği çeşitli faktörlere göre değişebilir: seviyeleri, düşman üssü ve oyuncunun stratejisi. İşte oyuncuların en sık kullandığı en popüler birlikler: Domuz Binicileri, Balonlar, Sihirbazlar, Ejderhalar, Golemler.

Clash of Clans ne zaman çıktı?

Clash of Clans ilk olarak 2 Ağustos 2012'de çıktı.

Geliştiricinin açıklaması

Clash of Clans hoşunuza gitti mi?

26 oy / 25 Beğendikleri

Olumlu

Çok sayıda yükseltme seçenekleriye 15 özel birlik bulunuyor.
En güçlü klanı oluşturmak için diğer oyunculara katılabilirsin.
Bir köy inşa ederek onu yıkılmaz bir kaleye dönüştürebilirsin.
Güncellemeler almaya devam ediyor.

Olumsuz

Oyun ücretsiz ancak bazı ögeleri satın alman gerekebilir.
Oynamak için internet bağlantısı gerekli.
Bir köy kurup savaşmaya başlamak, biraz zaman alabilir.

Faydalı İpuçları

Sıfırdan oyuna başlayacaksan veya yeni indireceksen bu öğreticiyi izleyerek hem oyun hem de nasıl oynandığı hakkında fikir edinebilirsin.

En son Android Haberleri
Daha fazla

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu
Daha fazla oku
Minecraft PE, Clash of Clans Gibi Tüm Zamanların En İyi Android Oyunları
Kimisi için oyun oynamak bir tutku. Android dünyasında efsaneleşmiş tüm zamanların en iyi oyunları listemizi inceleyerek bu
Daha fazla oku
Asphalt 8: Airborne, Clash of Clans Gibi En Esaslı Çok Oyunculu 5 Oyun
Hepimiz telefonumuzdan oyunlar oynuyoruz. Evet, genelde kendi başımıza ya da uygulamanın rakip olduğu oyunları oynuyoruz. Ancak
Daha fazla oku
Clash of Clans Alternatifi En İyi 5 Oyun
Uzun zamandır akıllı telefon ve tablet dünyasının en çok bağımlılık yapan savaş stratejisi oyunlarından biriyle başbaşayız ve
Daha fazla oku
Elder Scrolls Benzeri En İyi Online Android Oyunları
Ben de bol bol internet var zaten, ben arkadaşlarım olmadan da oynayamam, online olsun bizim olsun diyorsan bu liste senin
Daha fazla oku