Temple Run Simgesi

Temple Run

ÜcretsizSürüm 1.26.0
4.2(33)2024-06-12
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Temple Run'in başlıca özellikleri

Gol Oyunu:

Temple run en popüler ve bağımlılık yaratan oyunlardan bir tanesi. Göreviniz, ormanda kaybolmuş antik bir tapınaktaki vahşi yaratıklardan kaçmak. Engellerle dolu koridorlara dağılmış güçleri ve hazineleri toplayın.

Nasıl oynanır:

Sezgisel ve kolayca tahmin edilebilen kontroller kullanarak ya da basitçe ekranda kayarak tapınaktaki uçurumlar, bağlantı noktaları ve diğer engelleri aşmalısınız. Koridor boyunca kayarak alevlerden ve engellerden kaçının. Maceranızda yardımcı olması için yol üzerindeki madeni paraları ve güçlendiricileri toplamayı unutmayın.

Grafiklerler:

Oyun modu tek oyunculudur. Yüksek kalite 3D grafikler, hızın yavaşça artmasıyla birleşerek oyunu zorlayıcı ve tahrik edici yapıyor.

Seslerler:

Karakterlerin ve düşmanların sesleri daha gergin bir atmosfer yaratarak, oyunun gerçekçiliğini ve heyecanını arttırıyor.

Oynanış:

Temple Run, oynamak için çok fazla komuta ihtiyaç duymayan basit bir oyundur; yinede, seri reflekslere, hızlı karar verme yeteneğine ve zorluklara karşı çıkma isteğinizin olması gerekiyor. Tüm bunların karışımı oyunu müthiş kılıyor.

Kontroller:

Kontroller basit ve sezgisel. Paraları toplamak için telefonunuzu sallayın ve karakterinizi kontrol etmek için telefonunuzun dokunmatik ekranını kullanın. Dönmek için, ekranı yanlamasına kaydırın. Parmağınızı yukarı ve aşağı kaydırarak zıplayın ya da engellerin altından kayın.

Arayüz Dili:

İngilizce

İçerik Sınıflandırması:

Özgür sınıflandırılma. Eğlenceli bir yolla reflekslerini geliştirmek isteyen tüm yaşlarda macera oyunu hayranları için uygundur.

Diller:

İngilizce.

Platform:

Amazon, Google Play, iOS Store.

Boyut:

84 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Temple Run hoşunuza gitti mi?

10 oy / 10 Beğendikleri

Olumlu

Oyun gerçekçi grafiklere ve tansiyonu yükselten seslere sahip.
Satın almak için pek çok eşya var, madeni paralar, madalyonlar, yeni karakterler ve tema seçenekleri gibi.
Android telefonlarınız için ücretsiz bir yarış oyunu indirin.

Olumsuz

Manzara müthiş fakat tekrarlayıp duran bir yapısı var