Squad Busters APK Simgesi

Squad Busters

ÜcretsizSürüm 50261004
3.8(1)2024-06-17
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Squad Busters'in başlıca özellikleri

Temel Özellikler:

Halen Squad Busters açıklaması üzerinde çalışıyoruz. Supercell tarafından geliştirilen bu Android oyunlar; Aksiyon Oyunları, Atari Oyunları, Macera Oyunları ile ilgilidir. Bu esnada Supercell tarafından sunulan resmi açıklamayı buradan okuyabilirsin.

Boyut:

607 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

APK

Sık sorulan sorular

Squad Busters benzeri oyunlar Android'de nelerdir?

XCOM: Enemy Within, Shadowgun Legends, Space Grunts 2 veya Space Marshals 2 gibi benzer oyunları oynamayı deneyebilirsin. 

Squad Busters Android'de ücretsiz mi? 

Evet, Squad Busters'ı Google Play'den veya APK formatında AndroidListe'den tamamen ücretsiz olarak indirebilirsin. Ancak oyunda, oyun içi para birimi, paralı askerler veya yükseltmeler gibi ek öğeler için oyun içi satın alımlar olabilir.

 

Squad Busters multiplayer modu Android'de var mı?

Squad Busters öncelikle tek oyunculu oynanışa odaklanmış olsa da oyuncuların ilerlemelerini ve başarılarını başkalarıyla karşılaştırabilecekleri ortak görevler ve liderlik tabloları gibi çok oyunculu özellikler içerir. 

Squad Busters'ta paralı askerler nasıl orduya alınır?

Orduya alma kısmından yeni paralı askerlerin kilidini açmak için kullanılabileceğin oyun içi paralardan kazan ve satın al . Ayrıca görevleri tamamlamadığına ve başarılar kazandığında yeni paralı askerlerle ödüllendirebilirsin.

Squad Busters'ta takım üyelerini Android'de özelleştirebilir misin? 

Evet, takım üyelerini oyun tarzına ve stratejine uyacak şekilde farklı silahlar, zırhlar ve ekipmanlarla donatarak özelleştirebilirsin. Buna ek olarak, takım üyeleri zaman içinde becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek için seviye atlayabilir ve antrenman yapabilir. 

Squad Busters Android'de ne zaman çıkacak? 

Squad Busters şu anda erken geliştirme aşamasında ve 2024'te piyasaya yayınlanması bekleniyor.

Geliştiricinin açıklaması

Squad Busters hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri