QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı - Ücretsiz Qr Tarayıcı Simgesi

QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı - Ücretsiz Qr Tarayıcı

ÜcretsizSürüm 2.6.3
4.5(7)2024-06-08
Güveni̇li̇r Uygulama
Önceki sürümler

QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı - Ücretsiz Qr Tarayıcı'in başlıca özellikleri

App Açıklaması:

QR kodları, uygulandıkları nesne veya ürün hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan hemen hemen her yerde kullanılır. Android'de herhangi bir kare kodu ve barkodu okumanı sağlayan bu işlevsel QR kod tarayıcı işini oldukça görecek.

İşlevler:

Ürünler, kişiler, URL'ler, metinler, kitaplar, Wi-Fi ağları, e-postalar, yerler, etkinlikler, indirim kuponları vb. hakkında bilgiler içeren herhangi bir QR kodunun ve barkodun okunmasını ve çözülmesini sağlar. Kamerayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsin. El fenerini de açabilirsin.

Aktiviteler:

Sosyal ağlar ve mesajlaşma uygulamaları için QR kodlarını oluştur: Instagram, Facebook, WhatsApp, Viber, Twitter, web sayfaları, Wi-Fi, kişiler vb. Oluşturma ve tarama geçmişi, tarama ve panoya kopyalama sırasında sesi etkinleştirme ve devre dışı bırakma özellikleri de sunar.

Nasıl kullanılır:

İstenilen izinleri verdikten sonra kare kodu veya barkodu çerçevenin ortasına yerleştir, ekranı tam olarak sığacak şekilde iki parmağınla büyüt ve sunulan bilgilere göz at. Cep telefonunu QR koduna veya barkoda çok yakın tutma.

Kontroller:

Uygulama, tüm eylemlerin standart dokunmatik kontroller kullanılarak gerçekleştirildiği ilgi çekici, sade ve kullanımı kolay dokunmatik arayüzüyle seni memnun edecek.

Diller:

Türkçe.

Önerilenler:

Android'de işlevsel ve kullanımı kolay bir QR kod tarayıcısına ihtiyaç duyan herkese önerilir.

Boyut:

13 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı - Ücretsiz Qr Tarayıcı hoşunuza gitti mi?

8 oy / 8 Beğendikleri

Olumlu

Kendi QR kodlarını ve barkodlarını oluşturma imkanı.
El fenerini açmana ve kamerayı yakınlaştırmana izin verir.
Tüm barkod ve QR formatlarını destekler.
İnternete bağlanmaya gerek yok.

Olumsuz

Birçok sinir bozucu reklam.
Bazen belirli QR kodlarını okumayabilir.

Faydalı İpuçları

Android'deki en iyi QR kod tarayıcıları koleksiyonumuza göaz atabilir ve bu blog yazımızdan QR kodu ile WhatsApp kişi ekleme nasıl yapılır öğrenebilirsin.
Doğrudan cihazının tarayıcısı ile kare kodları okutabilirsin. QR kodu tarama üçüncü parti uygulama olmadan nasıl yapılır makalemizi okuyarak öğrenebilirsin.