Seçim Oyunu 2 Simgesi

Seçim Oyunu 2

ÜcretsizSürüm 1.4.0
4.3(1)2024-05-02
Güveni̇li̇r Oyun

Seçim Oyunu 2'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Seçim Oyunu 2, oldukça eğlenceli mini oyunlar içeren bir başkanlık seçimi simülasyonu. Oyunda amaç, Türkiye'de kendi partini kurup seçimlere katılmak, seçimi kazanıp başkan olmak.

Nasıl Oynanır:

Öncelikle partini kur, liderini, ismini ve amblemini özelleştir. Partinin başına geç. Partinin politikalarını belirle. Ülke geneline parti teşkilatlarını kur, TV programlarına çık, mitingler yap ve popülariteni artır. Anketler aracılığıyla zayıf olduğun şehirleri öğren ve buralardaki parti teşkilatını güçlendir ve nihayetinde seçimi kazan.

Oyun Ayarları:

Oyunda 7 farklı mod yer alıyor: trafikte yarış, rakiple tap-tap kapışma, mitingde dikkat oyunu, TV'de soruları cevaplama, penaltı atışı, kanun teklifi, kurultay.

Grafikler:

Oyun 3D modellemeye sahip bilgisayar destekli çizim grafiklerden oluşuyor. Senaryolarda kullanılan binalar, araçlar, mekanlar, Türkiye'deki benzerlerinden ilham alınarak tasarlanmış sahip. Parti otobüsü gibi detaylar düşünülmüş. Her moda uygun animasyon görmek mümkün.

Sesler:

Seçim atmosferini yansıtan ses efektlerini duymak mümkün.

Oynanış:

Oyundaki mini oyunları oynayarak daha fazla seçmen kazanabilirsin. Örneğin miting yapacağın şehre otobüsle arabaları sollayarak gitmek gibi. Bütçe kazanmak için verilen görevleri yapabilir veya video izleyebilirsin.

Kontroller:

Oyun el hareketlerine ve dokunma komutlarına hassas bir şekilde tasarlanmış. Oyun moduna göre düğmelerin işlevleri değişebiliyor.

Arayüz dili:

Türkçe.

Boyut:

49M

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Seçim Oyunu 2 hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Olumlu

Eğlenceli oyun modları.

Olumsuz

Bütçe sağlamak, para kazanmak amacıyla reklam izleme zorunluluğu.

Faydalı İpuçları

Oyunun neler vadettiği, modları ve içeriği hakkında fikir edinmek için bu videoyu izleyebilirsin.