Farmington: iyi çiftlik oyunu Simgesi

Farmington: iyi çiftlik oyunu

ÜcretsizSürüm 1.53.0
4.7(4)2024-06-11
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Farmington: iyi çiftlik oyunu'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Farmington, kendi çiftliğini kurup yönetmen gereken harika bir simülasyon. Oyunda amaç küçük bir çiftliği çeşitli ürünler ve hayvanlar yetiştirip satarak büyütmek. Bunun için günlük görevleri tamamlayabilir ve dükkanına gelen müşterilerin istekleri doğrultusunda satış yapabilirsin.

Nasıl Oynanır:

Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda sanal bir asistanın olacak ve neler yapman gerektiğini sana söyleyecek. İlk gelen müşterinin siparişini teslim etmek için tarlana buğday ekip hasat edeceksin. Teslimat sonrası kazandığın paralar ile tarlanı ve çiftliğindeki fırın vb. tüm mekanları geliştirebilirsin.

Oyun Ayarları:

Oyunu tek başına oynayabileceğin gibi Facebook ve Game Center'daki arkadaşlarınla birlikte yardımlaşarak oynayabilirsin.

Grafikler:

Oyun renkçe zengin ve oldukça detaylı hazırlanmış karikatürize, çizgi film tarzı, 3D grafiklerden oluşuyor. Senaryolar bir çiftlikteki hayattan ve mekanlardan ilham alınarak tasarlanmış. Animasyonlar oyunun havasına uygun olacak şekilde oldukça akıcı ve eğlenceli. 

Sesler:

Oyunda hafif bir fon müziğinin yanı sıra bir çiftlikte duyabileceğin hayvan seslerine ve diğer ses efektlerine yer verilmiş.

Oynanış:

Oyunda çiftliğini zamanla geliştirmen gerekiyor. Bunun için görevleri tamamlayarak seviye atlamalı, yeni özelliklerin kilidini açmalı, binalarını ve tarlalarını geliştirmelisin. Oyun oynanış açısından kolay olsa da etkinlikler, görevler, kademeli ilerleyiş sayesinde daha heyecanlı hale geliyor.

Kontroller:

Oyunda etkileşime girmek istediğin nesneye dokunman yeterli. Örneğin buğday ekmek için tohumları tarlaya sürüklemen, hasat etmek için tırpanı tarlanda kaydırman gerekir.

Arayüz dili:

Türkçe dahil çok dilli arayüz.

Boyut:

222 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Farmington: iyi çiftlik oyunu hoşunuza gitti mi?

1 oy / 1 beğeni

Olumlu

Kulüp sayesinde diğer oyuncularla sohbet edebilirsin.
Çeşitli ektinliklere ve yarışmalara katılabilirsin.
Oldukça detaylı ve ilgi çekici grafikler kullanılarak hazırlanmış bir çiftlik sunuyor.

Olumsuz

Oyun bazen donabilir.
Para kazanmak zaman alıyor.
Tekrarlayıcı hale gelebilir.

Faydalı İpuçları

Oyunun grafikleri ve neler vadettiği hakkında fikir edinmek istersen bu videoyu izleyebilirsin.
Oyunda günlük görevleri tamamlayarak bonuslar ve ekstra ödüller kazanabilirsin.
Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsan AndroidListe'nin bol bol hasat yapacağın çiftlik simülatörleri koleksiyonuna göz atabilirsin.

En son Android Haberleri
Daha fazla

Android’de oynaman gereken en iyi çiftçilik oyunları
Toprakla uğraşmayı seviyor musun? Cevabın evetse basit mekanikleri ve eğlenceli grafikleri ile en iyi çiftlik oyunları sanal
Daha fazla oku