Aha World Simgesi

Aha World

ÜcretsizSürüm 3.3.0
4.6(1)2024-06-12
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Aha World'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Aha World, çocukların kendi tasarlayacağı bir karakterle farklı ortamları keşfedeceği eğlenceli bir yaşam simülasyonu. Oyunda amaç kendi karakterini, evini ve çevreni kendi zevkine göre düzenleyip büyük bir dünyayı keşfetmek.

Nasıl Oynanır:

Yüzünü, saçını, gözlerini, ten rengini, kıyafet ve aksesuarları seçerek kendi karakterini oluştur. Ardından kilitli olmayan lokasyonlardan birini seç. Kilidi açık alanda kendine bir ev inşa et ve çevresini düzenle. Evini mobilyalar ve eşyalar ile dekore et. Ekranda gördüğün nesnelere dokunarak etkileşim kur, farklı mekan ve binalarda gezerek yeni yerler keşfet ve mini oyunlar oyna.

Oyun Ayarları:

Oyunda farklı karakterler oluşturabilir, herhangi bir karakterin rolüne girebilir, kendi dünyanı inşa edebilir veya hikayeler çekebilirsin. Çevrim içi arkadaşlarınla birlikte oynayabilirsin. Oyunu tek başına çevrim dışı oynamak da mümkün.

Grafikler:

Oyun, oldukça sevimli ve rengarenk yapılmış el çizimi, karikatürize 2D grafiklerden oluşuyor. Oyunun oldukça detaylı hazırlanmış senaryoları ve haritaları gerçek hayatta ilham alınarak tasarlanmış ve çizgi film havasında sunuluyor. Eğlenceli animasyonlar, oyunun izlenme keyfini artıyor.

Sesler:

Oyunda hafif bir fon müziğinin yanı sıra karaketerlere diyaloglar, komik sesler ve tepkiler eklenmiş. Müzik ve ses efekti açısından oldukça renkli.

Oynanış:

Oyun, özellikle TOCA Life benzeri oyunlardan hoşlananlar için oldukça keyifli bir oynanış sunuyor. Giydirme, dekorasyon, bulmaca, macera gibi birçok oyun türünü kapsıyor. Ayrıca gerçek hayattan ilham alması, etkileşimli karakterler ve nesneler ilgiyi artırıyor. Başlangıçta birçok lokasyonun kilitli olması, keşif duygusunu da tetikliyor.

Kontroller:

Oyunun kontrolleri çocuklar için optimize edilmiş. Bir nesneyle etkileşime girmek için ona dokunmak yeterli. Oyun sürükle-bırak kontrollere sahip. Bir aksesuarı giydirmek veya eve yeni eşya eklemek için el hareketlerini (kaydırma vb.) kullanabilirsin.

Arayüz dili:

Oyunda dilsiz menünün yanı sıra İngilizce ve Türkçe açıklamaları görmek mümkün.

Boyut:

851 MB

İşletim sistemi:

Android

Geliştirici:

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Aha World

GÜVENİLİR OYUN

Aha World hoşunuza gitti mi?

1 oy / 1 beğeni

Olumlu

Çocukların yaratıcılığını teşvik ediyor.
Yüksek kaliteli, temiz ve canlı grafikler.
 
Etkileşimli mini oyunlar.
Çeşitli etkinlikler ve farklı haritalar ile ilgiyi canlı tutuyor.

Olumsuz

Bazı kilitleri açmak ve ögeleri seçmek için oyun içi satın alma gerekiyor.

Faydalı İpuçları

Oyunun grafikleri ve oynanışı hakkında fikir edinmek istersen bu videoyu izleyebilirsin.