Ben 10 Mücadele Zamanı APK Simgesi

Ben 10 Mücadele Zamanı

ÜcretsizSürüm 1.3.6
4.1(3)2024-02-01
Güveni̇li̇r Oyun

Ben 10 Mücadele Zamanı'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Ben 10 Mücadele Zamanı, kamera bazlı. etkileşimli bir aksiyon oyunu. Oyunda amaç kötü canavar ve düşmanlarını yenmesi için Ben 10'e yardım etmek. Bölüm sonu canavarlarını da unutmamak lazım.

Nasıl Oynanır:

Oyuna kontrolleri kalibre ederek başla ardından her seviyede ve evrende verilen görevleri yerine getirmen gerekiyor. Canavarları yok edecek ve bölüm sonunda Zombozo, Hydromander ve Iron Kyle gibi patronları yenmen gerekiyor. 

Oyun Ayarları:

Oyunda 5 farklı evren ve onlarca seviye bulunuyor. 

Grafikler:

Cartoon Network'ün çizgi filmi Ben 10'den esinlenilen oyun, görsel olarak da benzer nitelikler taşıyor. Çizgi grafikler oldukça renkli ve başarılı. Senaryolar orjinal çizgi filmden izler taşıyor. Animasyonlar akıcılığı sağlıyor.

Sesler:

Aksiyonu tamamlayan ses efektlerine yer verilmiş.

Oynanış:

Oyunun kamera etkileşimli olması çocuklar için keyifli bir oynanış vaat ediyor. Oyunda seviyeleri geçtikçe puanlar toplayacak, yeni güçlendirmelerin ve canavarların kilidini açacaksın.

Kontroller:

Oyunda karakteri kamera vasıtasıyla kontrol edeceksin. Oyuna ilk başladığında yüzünü ve hareketleri kameraya tanıtarak başlamalısın. Bu sayede kamera seni algılayacak ve harektine göre canavarlara vuracak veya ilerleyeceksin.

Arayüz dili:

Türkçe.

Faydalı püf noktalar:

Oyundan daha fazla keyif almak için tablette oynamanda fayda var, ekranın büyük olması daha fazla zevk almanı sağlayacak.

Boyut:

25M

İşletim sistemi:

Android

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

APK

Geliştiricinin açıklaması

Ben 10 Mücadele Zamanı hoşunuza gitti mi?

2 oy / 2 Beğendikleri

Olumlu

Gelişmiş yapay zeka desteği.
Kamerayla kontrol oyuna daha fazla heyecan ekliyor.

Olumsuz

Bazen kontrolleri algılamada hata veya gecikme yaşanabilir.

Faydalı İpuçları

Her ne kadar oyunda bir öğretici bulunsa da oyunun grafikleri ve nasıl oynandığını görmek için bu oyun videosunu izleyebilirsin.