Agent Action Simgesi

Agent Action

ÜcretsizSürüm 1.6.19
4.5(1)2024-05-23
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Agent Action'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Görevlerle dolu, arcade oyun Agent Action'da Dr. Evil'in dünyayı nükleer bombayla yok etmesini engellecek seçkin bir casusa dönüşeceksin. Bu süreçte kötü adamları ve yardımcıları öldürmen ve en önemlisi aşamaları başarıyla tamamlamak için hayatta kalman gerekecek.

Nasıl Oynanır:

İlk aşamalarda amaç, suçluları vurup kapıdan içeri girmek. İlerledikçe suçluların sayısı ve zorluk derecesi artıyor. Araba kovalamacalarına katılacak, nişan alacaksın. James Bond, Lara Croft ve John Wick gibi ünlü karakterlerden esinlenilmiş casus ve silahların kilidini açabilirsin.

Grafikler:

Renkli senaryoların (depolar, gemiler, çöl yolları vb.) yanı sıra oyun boyunca değişen görünümden sıkılman imkansız olan Agent Action, filmlerden bilinen John Wick ve James Bond gibi karakterlerden ilham alan karizmatik casuslara sahip ve aksiyon dolu.

Sesler:

Oyunun gerilim atmosferi, farklı seviyelere göre değişen fon müziği ile sağlanıyor. Genel olarak ses efektleri, ateş etmek gibi karakterlerin eylemleriyle iyi derecede eş zamanlı hale getirilmiş.

Oynanış:

Hatasız ve gecikme olmadan mükemmel bir şekilde oynanabilemesi belirtmekte fayda var. Bu da hedeflere nişan almada ve ateş etmede çok önemli.

Kontroller:

Silah, casus seçmek veya bunların kilidini açmak için ekrandaki seçeneklere dokunman yeterli. Oyun sırasında suçlulara ateş etmek için parmağını ekrana basılı tut.

Arayüz dili:

İngilizce.

Boyut:

80 MB

İşletim sistemi:

Android

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Agent Action hoşunuza gitti mi?

0 oy / 0 Beğendikleri

Bu da ilginizi çekebilir:

Olumlu

Akıcı oynanış ve gecikme yok.
Aşamalı zorluk seviyesi ile çok çeşitli görevler.
Karikatürize edilmiş net grafikler.  

Olumsuz

Reklamlar neredeyse tüm ekranı kaplıyor.