Romance Club: SAILS IN THE FOG Simgesi

Romance Club: SAILS IN THE FOG

ÜcretsizSürüm 1.0.30410
4.5(1)2024-06-05
Güveni̇li̇r Oyun
Önceki sürümler

Romance Club: SAILS IN THE FOG'in başlıca özellikleri

Oyunun Amacı:

Don Diego ile evlendikten sonra ailesi başını belaya sokan güzel bir genç kadın olduğun, yeni bir romantik hikayeye kendinizi kaptır. Karayiplerin sert korsanları ile gizemli adalara giderek sevdiklerinizin onurunu savunman ve suçlulardan intikam alman gerekecek.

Nasıl Oynanır:

Bu macerada kahramanı, arkadaşları, korsanlar ve hatta düşmanları arasında heyecan verici aşk ilişkileri içinde bulacaksın. Ailenin, senin ve tüm insanlığın kaderi yapacaklarına bağlı. Dünyaya karanlık ve kaos vaat eden korkunç Aztek lanetini durdurmalısın.

Oyun Ayarları:

Oyun, "The Romance Club" adlı görsel roman serisinin ayrı bir bölümü. Bu yüzden oyunu tamamladıktan sonra sıklıkla eklenen diğer ilginç hikayelere de dalabilirsin.

Grafikler:

İlgi çekici görsellik, tüm mekanlar ve karakterler Orta Çağ tarzında yapılmış ve seni kaleler, prensesler, korsanlar ve cesur şövalyelerin atmosferine harika bir şekilde çekecek.

Sesler:

Olan her şeye duygusal bir dokunuş sunan, seni hoş anlarda romantizm atmosferine çeken, zor durumlarda yoğunluğu artan veya azalan yüksek kaliteli fon müziği.

Kontroller:

Görsel romanlarda yer alan klasik dokunmatik kontroller var. Hikayenin gidişatını kararlarınla etkilemek için mevcut seçeneklerden istediğin cevaba tıklamalısın.

Arayüz dili:

Türkçe.

Boyut:

59 MB

İşletim sistemi:

Android

Fiyat:

Ücretsiz

Indirme seçenekleri:

Geliştiricinin açıklaması

Romance Club: SAILS IN THE FOG hoşunuza gitti mi?

1 oy / 1 beğeni

Olumlu

Hikayenin gelişim süreci doğrudan senin seçimlerine bağlı.
Karizmatik karakterler.
İlginç diyaloglar.  
Hafızada fazla yer kaplamaz.

Olumsuz

İnternetsiz oynamaya izin vermiyor.
Küçük yaştaki oyuncular için uygun değil.  
Bolca tanıtım ve reklam var.
Oyunun belirli ögelerine ücretli erişim.
Bazı bölümlerin yüklenmesi zaman alıyor.

Faydalı İpuçları

Bu heyecan verici etkileşimli oyunda seni nelerin beklediğini daha iyi anlamak ve ayrıca indirmeden önce bu oyunun görsellerini değerlendirmek için bu oyun videosunu izleyebilirsin.